Produktet tona

Cilësisë, performancës, dhe të favorshme

Currently, there are around 100 staffs. The annual production has reached 300 thousand units. Jinbin valve has developed into the China's large-scale manufacturer and exporters. Me shume detaje

Rreth nesh

GENERAL  TianjinTanggu Jinbin Valve Co., Ltd me markë e tht është një prodhues i madh në Kinë angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e kompanisë valves.The industriale është themeluar në vitin 2004 dhe gjendet në rrethin më dinamike Bohai ekonomike të Kinës. Ai është afër nga Pekini dhe pranë portit Tianjin Xingang - porti më i madh në veri të Kinës. Së bashku me ekonominë lulëzon e Tianjin Binhai Zona e Re, e shpejtë e zhvilluar industria e valvulave gjithashtu tregon vitalitetin të lulëzuar!

ZX

FABRIKE & PRODUCTS   Tianjin Tanggu Jinbin Valve Co., Ltd. covers an area of 24,200 square meters,consisting of three workshops and a valve technology research and development center. Patented product is the enterprise’s core competitiveness.”large-diameter flange butterfly valve, wafer butterfly valve, hard seal butterfly valve, rubber seat gate valve, carbon steel gate valve, check valve,globe valve, blind plate valve, vent valve, gas relief valve, vent ash ball valve, fire butterfly valve, fire gate valve, square gate, round gate, bellows,ball valve, strainer and others ” are our main products.  They are widely used for water, sewage, electricity, metallurgy, oil, heating,construction, petrochemical and other industries. Currently, there are around 100 staffs. The annual production has reached 300 thousand units. Jinbin valve has developed into the China’s large-scale manufacturer and exporters.

MACHINE & PRODHIMI    Kompania ka 3.5 m torno vertikale, 2000mm * 4000mm mërzitshëm dhe frezë përpunimit, multi-funksion makinë provë, të tilla si pajisjet e testimit, mjetet dixhitale makinë e kontrollit, CNC (kompjuter numerike Kontrollit) qendrat e përpunimit, multi-valvula testimin e performancës presion pajisje makine test, dhe një seri e testimit të pajisjeve për vetitë fizike, analiza kimike e lëndëve të para dhe pjesë. Diametri kryesore nominale dhe Presioni nominal të produkteve janë DN40-DN3000mm dhe PN0.6-PN4.0Mpa me manual, pneumatike, elektrike dhe actuator hidraulike. Temperatura e aplikueshme mund të jetë -40 ℃ -425 ℃ produkte .Të gjitha mund të bëhen sipas standardeve të ndryshme si GB, API, ANSI, ASTM, JIS, BS dhe DIN.

CERTIFIKATA & REPUTACIONI   “THT”as an furnizues AUDITIMIT të  CRANE, has achieved ISO9001 international quality system certification,ISO14001 environmental management systemcertification, ISO28001 occupational health management system certification,national special equipment manufacturing license, API certification with ongoing efforts. There are five self-developed products obtained national patent. It is the member of China National Petroleum Corporation materials supplier, China Gas Association, State Power Corporation parts supplier, China Construction Metal Structure Association, AAA grade quality and integrity,China Petroleum Sales Corporation, Ministry of Construction engineering recommended products. The company had won the reputation of Reliable Company to supply products and part to electrical facility all over the country, Advanced Unit for Good After-sale Service, Consumer Reliable Company for Good Quality, Company with Good & Steady Products’Quality Tested by Authority. In 2011, it was identified as “high-tech enterprises” by Tianjin Binhai New Area.

R & D    risi teknologjike është fuqia e zhvillimit. Tht ka personel të shkëlqyera teknike; ata janë aktive, të ngrohtë, dhe plot entuziazëm, të gatshëm për të përtërij, e cila do të jetë e mirë në duke përdorur mjetet më të avancuara të teknologjisë, kështu që hulumtimet dhe zhvillimin për të plotësuar nevojat e tregut. Tht punojnë ngushtë me universitetet dhe institutet kërkimore për të zhvilluar një varg të produkteve të valvulave dedikuar R & D software.

TREGU    Kompania ka një ekip të madh të marketingut dhe shitjes rrjet mbulon 30 provinca dhe  productshave janë eksportuar në më shumë se  26 countries including UK, USA, Russia, UAE, Iran, India,  Korea,Malaysia, Singapore, Peru etc. Strong production capacity make “THT” to provide users what they need in the shortest time with timely and efficient service to achieve customer satisfaction maximally.

工厂tht

FUTURE   Rishikimi arritjet e "tht", ne kemi confidencein të ardhmen me përpjekjet e palodhur për qëllimet e reja dhe idealeve. "Tht" Fokusi onthe kultivimin e trajnimit të personelit. Përmes trajnimit profesional, youngtake më shumë praktikë; të marrë zhvillimin dhe promovimin me të lartë përgjegjësi.Në pesë vitet e ardhshme, tht do të vazhdojë të mbajë competitiveadvantages kryesore, rritja e tregjeve, produkteve dhe të teknologjisë strategjinë e investimeve ekzistuese. Itwill krijuar një nesër më të shkëlqyer me produktet më të mira dhe shërbime.

Avantazhi ynë

inspektimit të rrepta, kohë të shkurtër dorëzimit, garancia më e mirë cilësia e

Ne kemi rezervat dhe produkte gjysëm-të gatshme, ekipi efikas të prodhimit, software 3D për zyrë dhe në afërsi të portit Tianjin, ngarje vetëm 30 minutë.
Kontaktoni një specialist